8 Forum Rozwoju Mazowsza

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w 8 Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się w Warszawie 25 i 26 października. Stocznia jest jednym z partnerów wydarzenia.

Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego Mazowsza? W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego? O tym m.in. będzie 8. Forum Rozwoju Mazowsza organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych – już 25-26 października na Stadionie Legii w Warszawie.

Tegoroczna edycja to 10 debat, kilkadziesiąt prezentacji i warsztatów, podczas których swoimi doświadczeniami podzieli się ponad 80 ekspertów reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

My także weźmiemy udział w forum.

25 października będzie nas można spotkać w dwóch miejscach. W trakcie sesji o animowaniu społeczności lokalnych Maria Jagaciak i Jan Wiśniewski opowiedzą o naszych doświadczeniach związanych ze wsłuchiwaniem się w głosy mieszkańców, zbieraniem lokalnych historii i wspólnym projektowaniem, a różnorodność naszych działań postaramy się przedstawić na stoisku stoczniowym.

Skoro my będziemy, to rzecz jasna, zapraszamy do uczestnictwa w forum także innych… Udział jest bezpłatny, wymagane jest jednak dokonanie zgłoszenia przez stronę www.forumrozwojumazowsza.eu.