Kampania z okazji Dnia Babci i Dziadka

Prezent dla Babci i Dziadka to kontynuacja programu Siłownia Pamięci realizowanego przez nas od kilku lat. Opracowujemy materiały i narzędzia do treningu umysłu dla osób starszych, wspieramy seniorów i upowszechniamy wiedzę, jak dbać o pamięć i sprawność umysłową.

„Siłownia Pamięci – ćwiczenia z głową” to nasza propozycja podarunku od serca i jednocześnie wyraz troski o zdrowie bliskich osób starszych. Z okazji Dnia Babci i Dziadka możecie wysłać do nich prezent – spersonalizowaną kartkę z życzeniami i piękną grafiką oraz nasz najnowszy, niedostępny nigdzie indziej, materiał z ciekawymi aktywnościami.

To idealny upominek dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, chcą dowiedzieć się więcej na temat treningów pamięci i – mamy nadzieję – podejmą się tej aktywności na stałe. Zadania przygotowaliśmy tak, aby były wyzwaniem dla umysłu i stymulowały pamięć, logiczne myślenie, koncentrację, orientację wzrokowo-ruchową. A to sprawności, które przez długie lata życia są bardzo potrzebne.

Wybierając nasz prezent:

  • sprawisz przyjemność bliskim,
  • zadbasz o ich zdrowie,
  • pomożesz nam wspierać innych seniorów.

Spraw prezent, który pomaga. Wejdź na www.prezentdlababciidziadka.pl i dowiedz się więcej. Możesz wybrać kartkę i napisać serdeczne życzenia, a my zapakujemy całość w kopertę i wyślemy na wskazany przez Ciebie adres. To będzie prawdziwa niespodzianka dla Twoich bliskich!