Zapraszamy na 9. Forum Praktyków Partycypacji

Forum Praktyków Partycypacji

Po dwuletniej przerwie wracamy ze stacjonarną formułą Forum Praktyków Partycypacji! Tym razem (już po raz dziewiąty!) środowisko osób zaangażowanych we włączanie mieszkańców i mieszkanek w procesy decyzyjne spotka się w dniach 20 – 21 czerwca 2022 w Dąbrowie Górniczej!

Bogaty program wydarzenia i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.partycypacjaobywatelska.pl/forum/edycja-9/. Zapisać się można do 1 czerwca!

Forum Praktyków Partycypacji to cykliczne wydarzenie przeznaczone dla osób aktywnie zaangażowanych w tematykę partycypacji obywatelskiej. Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji różnych procesów partycypacyjnych (lub kto pragnie je zdobyć i rozwijać), chce nawiązać nowe kontakty i poruszyć kwestie związane z angażowaniem obywateli we współtworzenie rozwiązań i rzeczywistości publicznej.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

FAO_www_logotypy