Business Unusual – wspieramy przedsiębiorczość społeczną

„Inwestujemy w działania, wzmacniamy ludzi”! Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że uruchomiliśmy program Business Unusual. Dzięki grantowi od Google.org będziemy mogli wspierać niezwykłe, nadzwyczajne, niecodzienne i wyjątkowe pomysły przedsiębiorczości społecznej.

Chcemy wzmacniać ludzi, nowo powstające i już istniejące przedsięwzięcia społeczne skierowane do osób z doświadczeniem uchodźczym i migranckim w Polsce. Zgłoszenia do programu już ruszyły – zapraszamy na stronę projektu www.businessunusual.pl!

Podczas inauguracji projektu mieliśmy przyjemność gościć Rowana Barnetta z Google.org, Agatę Stafiej-Bartosik z Ashoka Polska oraz Marię Buchanovską ze Stowarzyszenia Patchwork i Vladzislava Bialkevicha ze Słusznej Strawy.

Jesteśmy podekscytowani tym jakie nowe, niezwykłe i innowacyjne przedsięwzięcia wyłonią się dzięki wysiłkom Stoczni i mam głęboką nadzieję, że dzięki nim powstaną skuteczne i trwałe rozwiązania, które pomogą naszym społeczeństwom, gospodarkom i społecznościom rosnąć w siłę – powiedział Rowan Barnett, dyrektor Google.org w regionie EMEA podczas spotkania.