Ewaluacja – jak to zmierzyć? – skorzystaj z programu NAWIGATOR

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań w ramach programu wsparcia  NAWIGATOR, poświęconych ewaluacji projektów społecznych. Kierujemy je do organizacji, które realizują lub przygotowują się do realizacji projektu społecznego finansowanego w ramach programu NOWE FIO oraz z innych źródeł.

Chcecie sprawdzić, jak Wam idzie, wyciągnąć wnioski na przyszłość lub zebrać dowody na skuteczność swoich działań? Macie w planach ewaluację, ale nie do końca wiecie, jak to zrobić? Skorzystajcie już teraz z bezpłatnego wsparcia od zespołu specjalistów z Fundacji Stocznia! 

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań Ewaluacja – jak to zmierzyć?

W ramach wsparcia zaplanowaliśmy:

  • webinarium (8 maja, 10:00-12:00) podczas którego dowiecie się więcej o różnych metodach realizacji badań ewaluacyjnych 
  • warsztat online (29 maja, 10:00-14:00) na którym wspólnie z trenerami ze Stoczni będziecie pracować nad własnymi narzędziami ewaluacyjnymi

Cykl warsztat + webinarium stanowi całość, co oznacza, że nie można zapisać się na pojedyncze spotkanie. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny dla uczestników i uczestniczek. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia za pośrednictwem formularza dostępnego na tej stronie. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!